kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Stĺpik X Akustik na priečkový paraván, 156,6 cm | |
| Cena bez DPH | 46,10 € |
| Cena s DPH | 56,70 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 4.5 cm |
| Farba | sivá |
| Výška | 156.5 cm |
| Materiál | kov |
| Ostatné špecifikácie | na priečkový paraván |
| Šírka | 4.5 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Poštové obálky C6 samolepiace recyklované LETTURA 1000 ks
3 g
|
1× |
31,70 € |
|
|
Kopírovací papier euroBASIC A4, 80g
2 g
|
1× |
4,87 € |
|
|
Lepiaca páska DONAU, 18 mm x 33 m
|
1× |
0,50 € |
| Spolu bez DPH | 37,07 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
