kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Policová skriňa Strong, zámok, 80x192x40 cm, orech/orech | |
| Cena bez DPH | 555,60 € |
| Cena s DPH | 683,39 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 40 cm |
| Farba | orech/orech |
| Výška | 192 cm |
| Počet políc | 4 |
| Typ dverí | 2x plné a 2x presklené v ráme |
| Typ skrine | policová |
| Uzamykanie | na kľúč |
| Varianta | rovná |
| Šírka | 80 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Chipsletten paprika 100 g
|
1× |
2,93 € |
|
|
Alternatívny atrament Canon PGI-520 BK
|
1× |
2,11 € |
|
|
Phytanola krém na ruky bez silikónu 100 ml s rakytníkom
|
1× |
1,62 € |
|
|
Policová skriňa Strong, zámok, 80x76,8x40 cm, dub/dub
33 g
|
1× |
297,80 € |
|
|
Rukavice pracovné FF Hornbill Light HS-04-012, veľ. 8/M
|
1× |
0,75 € |
| Spolu bez DPH | 305,20 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
