kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Pracovný stôl Cross, ergo, ľavý, 160x75,5x120 cm, dub/kov | |
| Cena bez DPH | 413,10 € |
| Cena s DPH | 508,11 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 120 cm |
| Farba | dub/kov |
| Výška | 75.5 cm |
| Typ stola | pracovný |
| Varianta | ľavá |
| Šírka | 160 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Policová skrinka L Strong, 40x115,2x40 cm, dub
29 g
|
1× |
196,80 € |
|
|
Papierové utierky skladané ZZ 2-vrstv. TORK béžové H3 (15bal.)
8 g
|
1× |
40,83 € |
| Spolu bez DPH | 237,63 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
