kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Pracovný stôl Motion Ergo, PO, 3S, 120x61-128x90 cm, dub/biela | |
| Cena bez DPH | 942,70 € |
| Cena s DPH | 1 159,52 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 90 cm |
| Farba | dub/biela |
| Výška | 60,5 - 129,5 cm |
| Ovládanie | pamäťové |
| Typ stola | elektrický polohovateľný |
| Varianta | rovná |
| Šírka | 120 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
