kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Paraván Hobis na hranu stola, oblý, 140 cm, dub | |
| Cena bez DPH | 69,40 € |
| Cena s DPH | 85,36 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 2.5 cm |
| Farba | dub |
| Výška | 40 cm |
| Konštrukcia | úchyty |
| Materiál | laminovaná drevotrieska |
| Ostatné špecifikácie | na hranu stola |
| Šírka | 135 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Pracovný stôl Motion Ergo, ZO, 2S, 140x70,5-120,5x90 cm, čerešňa/biela
52 g
|
1× |
784,60 € |
| Spolu bez DPH | 784,60 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
