kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Skrinka policová Strong L, 80x115,2x40 cm, dub/sivá | |
| Cena bez DPH | 473,80 € |
| Cena s DPH | 582,77 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 40 cm |
| Farba | dub/sivá |
| Výška | 115.2 cm |
| Počet políc | 2 |
| Rozmery | |
| Typ dverí | roletové |
| Typ skrine | policová |
| Uzamykanie | na kľúč |
| Varianta | ľavá |
| Šírka | 80 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Džús Happy Day Ananás 100% 1 ℓ
1 g
|
1× |
3,13 € |
|
|
Guľôčkové pero STABILO pointball čierne
|
1× |
1,86 € |
|
|
Paraván na hranu stola Akustik, 180 cm, antracit
16 g
|
1× |
360,30 € |
|
|
Pracovný stôl Motion Ergo, ZO, 3S, 140x61-128,x90 cm, dub/biela
57 g
|
1× |
912,90 € |
|
|
Pracovný stôl Motion Ergo, PO, 3S, 160x61-128x90 cm, dub/čierna
60 g
|
1× |
962,20 € |
| Spolu bez DPH | 2 240,40 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
