kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Rokovací stôl Gate, 80x75,5x80 cm, dub/dub | |
| Cena bez DPH | 148,30 € |
| Cena s DPH | 182,41 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 80 cm |
| Farba | dub/dub |
| Výška | 75.5 cm |
| Šírka | 80 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Rektifikačné nožičky, plastové, 27-47 mm, 4 ks
|
1× |
10,40 € |
| Spolu bez DPH | 10,40 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
