kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Bublinkové obálky recyklované SUMO 18,5x17,5cm CD hnedé | |
| Cena bez DPH | 0,39 € |
| Cena s DPH | 0,48 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Skladom |
| Parametre | |
| Značka | |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | hnedá |
| Formát | 18,5 x17,5 cm |
| Lepenie | samolepiace |
| Okienko | nie |
| Vnútorný rozmer (š x v) | 16,5 x17,5 cm |
| Vonkajší rozmer (š x v) | 18,5 x17,5 cm |
|
|
Čaj Bercoff Klember bylinný Nervy a Stres HB 30 g
|
1× |
1,84 € |
| Spolu bez DPH | 1,84 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
