kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Doplnkový stôl Flex, ľavý, 100,0x75,5x(60x60) cm, jelša/kov | |
| Cena bez DPH | 125,10 € |
| Cena s DPH | 153,87 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 100 cm |
| Farba | jelša/kov |
| Výška | 75.5 cm |
| Typ stola | doplnkový |
| Varianta | ľavá |
| Šírka | 100 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Transfer belt OKI 46394902 pre C532/C542/MC563/MC573/ ES5432/ES5442 (60.000 str.)
|
1× |
69,50 € |
| Spolu bez DPH | 69,50 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
