kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Doplnkový stôl Gate, pravý, 80x75,5x80 cm, jelša/sivá | |
| Cena bez DPH | 163,30 € |
| Cena s DPH | 200,86 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 80 cm |
| Farba | jelša/sivá |
| Výška | 75.5 cm |
| Typ stola | doplnkový |
| Varianta | pravá |
| Šírka | 80 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Fotopapier APLI A4 Bright, 280g, 25 hárkov
|
1× |
19,10 € |
|
|
Pracovný stôl Lenza Wels, zúžený vpravo, 200x76,2x100/78cm, driftwood
85 g
|
1× |
348,78 € |
| Spolu bez DPH | 367,88 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
