kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
| Značka | Apli |
| Množstvo v balení | 20 HAR. |
| Farba | biela |
| Gramáž | 240 g/m2 |
| Formát | 10 x 15 cm |
| Počet hárkov v balení | 20 hárkov |
| Povrch | lesklý |
| Rozmer | 10x15 cm |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Centrálny sklad | AG004455 | 5 |
| Kód | Dostupnosť | Cena |
|---|---|---|
| AG004455 | Skladom | 17,99 € s DPH |
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
