kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Závesný doplnok Akustik, popisovacia tabuľa | |
| Cena bez DPH | 29,00 € |
| Cena s DPH | 35,67 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 4 cm |
| Výška | 30 cm |
| Materiál | kov |
| Šírka | 42.5 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Drôtové hrebene Fellowes 10mm biele 3:1
1 g
|
1× |
27,23 € |
| Spolu bez DPH | 27,23 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
