kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Policová skriňa Drive, 80x111x42 cm, biela | |
| Cena bez DPH | 274,70 € |
| Cena s DPH | 337,88 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 42 cm |
| Farba | biela |
| Výška | 111 cm |
| Počet políc | 2 |
| Typ dverí | 2x presklené |
| Typ skrine | policová |
| Varianta | rovná |
| Šírka | 80 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Korekčný roller Tipp-Ex ECO EASY REFILL vymeniteľný 5mm x 14m
|
1× |
5,11 € |
|
|
Brother PT D210 tlačiareň štítkov
|
1× |
44,30 € |
| Spolu bez DPH | 49,42 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
