kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Sokel ku skriniam Strong, 40x5x36 cm, sivá | |
| Cena bez DPH | 15,20 € |
| Cena s DPH | 18,70 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 36 cm |
| Farba | sivá |
| Výška | 5 cm |
| Materiál | lamino |
| Šírka | 40 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Vizitkový papier, 90x50,8mm, Agipa, A4, s mikroperforáciou,, 200g, 50 hárkov
|
1× |
17,07 € |
|
|
Batéria Q-CONNECT AA Nordic Swan tužková 20 ks
|
1× |
4,58 € |
| Spolu bez DPH | 21,65 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
