kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Kontajner Hobis, 40x60x80 cm, buk/buk | |
| Cena bez DPH | 221,70 € |
| Cena s DPH | 272,69 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 80 cm |
| Farba | buk/buk |
| Výška | 60 cm |
| Počet zásuviek | 3 |
| Uzamykanie | nie |
| Šírka | 40 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Pečiatková farba Colop 809 rýchloschnúca čierna 25 ml
|
1× |
13,00 € |
|
|
Opierka Flex modrá
|
1× |
10,97 € |
|
|
Etikety univerzálne 70x42mm Q-CONNECT A4 100 hárkov
|
1× |
8,16 € |
| Spolu bez DPH | 32,13 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
