kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Závesná skriňa Strong, buk, zámok | |
| Cena bez DPH | 359,40 € |
| Cena s DPH | 442,06 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 36 cm |
| Farba | buk |
| Výška | 55 cm |
| Počet políc | 3 |
| Typ dverí | roletové |
| Typ skrine | závesná |
| Varianta | rovná |
| Šírka | 140 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Toner HP CF410X HP 410X black (6.500 str.) pre LaserJet Pro M377/ M452/ M477
|
1× |
161,79 € |
|
|
Pracovný stôl RUN, PO, 3S, 140x64,5-130,5x80 cm, buk/biela
50 g
|
1× |
440,90 € |
| Spolu bez DPH | 602,69 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
