kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Policová skrinka Drive, 40x74x40 cm, dub | |
| Cena bez DPH | 145,20 € |
| Cena s DPH | 178,60 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 40 cm |
| Farba | dub |
| Výška | 74 cm |
| Počet políc | 1 |
| Typ skrine | policová rohová |
| Varianta | pravá |
| Šírka | 40 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Záznam o výkone v zahraničnej preprave, A4, 25x3listy
|
1× |
7,72 € |
|
|
Pracovný stôl RUN, ZO, 3S, 180x64,5-130,5x80 cm, orech/sivá
56 g
|
1× |
439,90 € |
| Spolu bez DPH | 447,63 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
