kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Policová skriňa Strong, zámok, P, 40x76,8x40 cm, orech/orech | |
| Cena bez DPH | 179,90 € |
| Cena s DPH | 221,28 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 40 cm |
| Farba | orech/orech |
| Výška | 76.8 cm |
| Počet políc | 1 |
| Typ dverí | presklené v ráme |
| Typ skrine | policová horná |
| Uzamykanie | na kľúč |
| Varianta | pravá |
| Šírka | 40 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Laminovacie fólie Fellowes 216x303 125mic 250ks
5 g
|
1× |
49,18 € |
|
|
Guľôčkové pero STABILO Liner 308 zelené
|
1× |
0,48 € |
|
|
Kancelárska stolička SITNESS 15 modrá
23 g
|
1× |
324,39 € |
|
|
Rozošívačka Herlitz mix farieb
|
1× |
2,02 € |
|
|
Napichovacie špendlíky Herlitz mix farieb 100ks
|
1× |
2,43 € |
|
|
Mikrotuhy Pentel 0,5 2H
|
1× |
1,94 € |
|
|
Kancelárska stolička GAME VIP SYN čierno/červená (B8033) + PDH 3D + podrúčky P44
18 g
|
1× |
298,60 € |
|
|
Prídavný stôl Lenza Wels, 80x76,2x70cm, kovové nohy - driftwood
17 g
|
1× |
210,57 € |
|
|
Toner HP CE341A HP 651A cyan (16.000 str.) pre LaserJet Enterprise M775
2 g
|
1× |
478,86 € |
| Spolu bez DPH | 1 368,47 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
