kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Policová skriňa Strong, 80x115,2x40 cm, buk/buk | |
| Cena bez DPH | 248,80 € |
| Cena s DPH | 306,02 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 40 cm |
| Farba | buk/buk |
| Výška | 115.2 cm |
| Počet políc | 2 |
| Typ dverí | 2x plné |
| Typ skrine | policová |
| Varianta | rovná |
| Šírka | 80 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Zošívačka Novus B 15 čierna s predĺženým ramenom
|
1× |
27,49 € |
|
|
Guľôčkové pero Schneider Slider Edge XB zelené
|
1× |
1,78 € |
|
|
Pracovný stôl Motion Ergo, PO, 2S, 180x70,5-120,5x90 cm, agát/sivá
58 g
|
1× |
845,10 € |
| Spolu bez DPH | 874,36 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
