kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Termo páska 38/50/17 mm (27m), 55g | |
| Cena bez DPH | 0,70 € |
| Cena s DPH | 0,86 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Skladom |
| Parametre | |
| Značka | |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Dutinka | 17 mm |
| Gramáž | 55 g/m2 |
| Návin | 27 metrov |
| Priemer | 50 mm |
| Šírka | 38 mm |
|
|
Káva Q Café D’Oro zrnková 1kg
1 g
|
1× |
17,49 € |
| Spolu bez DPH | 17,49 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
