kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Jedálenský stôl Hobis, 120x75x80 cm, orech | |
| Cena bez DPH | 138,00 € |
| Cena s DPH | 169,74 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 80 cm |
| Farba | orech |
| Výška | 75 cm |
| Typ stola | jedálenský |
| Šírka | 120 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Atramentová náplň HP CM993A HP 761 magenta (400 ml) pre DesignJet T7100/T7200
|
1× |
226,83 € |
| Spolu bez DPH | 226,83 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
