kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Plotrové role 1067mm/50m/50mm, 80g | |
| Cena bez DPH | 36,58 € |
| Cena s DPH | 44,99 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Skladom |
| Parametre | |
| Značka | |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Šírka | 1067 mm |
| Dutinka | 50 mm |
| Návin | 50 metrov |
| Gramáž | 80 g/m2 |
|
|
Nástenný kalendár Tatry 31,5 x 45 cm 2026
|
1× |
1,91 € |
| Spolu bez DPH | 1,91 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
