kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Pevná polica do skrine Strong, 40 cm, agát | |
| Cena bez DPH | 11,70 € |
| Cena s DPH | 14,39 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 36 cm |
| Farba | agát |
| Výška | 2.5 cm |
| Materiál | lamino |
| Šírka | 36.2 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Samolepiaci bloček Post-it Super Sticky COSMIC, veľkosť 101x101 mm, 3 bločky po 70 lístkov
|
1× |
13,81 € |
|
|
Klips európsky /100
|
1× |
28,85 € |
|
|
Prenosný box Leitz Cosy MyBox teplá žltá
1 g
|
1× |
67,88 € |
| Spolu bez DPH | 110,55 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
