kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Voľná polica do skrine Drive, 80 cm, orech | |
| Cena bez DPH | 17,40 € |
| Cena s DPH | 21,40 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 38 cm |
| Farba | orech |
| Výška | 1.8 cm |
| Materiál | lamino |
| Šírka | 76 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Etikety laser 99,1x33,9mm Agipa A4 100 hárkov
1 g
|
1× |
23,16 € |
|
|
Samolepiaci bloček Donau Eco žltý 76x76mm
|
1× |
0,45 € |
|
|
Papierové utierky skladané ZZ 2-vrstv. TORK Xpress Multifold stlačené jemné H2 (12 bal. x 170)
6 g
|
1× |
55,41 € |
| Spolu bez DPH | 79,02 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
