kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Paraván Hobis na hranu stola, oblý, 180 cm, orech | |
| Cena bez DPH | 82,80 € |
| Cena s DPH | 101,84 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 2.5 cm |
| Farba | orech |
| Výška | 40 cm |
| Konštrukcia | úchyty |
| Materiál | laminovaná drevotrieska |
| Ostatné špecifikácie | na hranu stola |
| Šírka | 175 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Lakový popisovač edding 750 zlatý
|
1× |
3,16 € |
|
|
Etikety Avery s varovným symbolom ’ Krehké’ 74x100mm na kotúči
|
1× |
13,00 € |
|
|
Skartovačka Leitz IQ Office Pro P5
19 g
|
1× |
771,54 € |
|
|
Skartovačka Rexel Optimum 150x
20 g
|
1× |
424,17 € |
|
|
Skartovačka Fellowes Automax 600M 2x12 mm
48 g
|
1× |
1 421,95 € |
|
|
Kancelárska stolička York Net, E-SY+ PDH+ podrúčky sivá
15 g
|
1× |
190,83 € |
|
|
Moderačná tabuľa plstená 150x120 cm PREMIUM PLUS modrosivá
|
1× |
210,57 € |
| Spolu bez DPH | 3 035,22 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
