kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Pracovný stôl Motion, PO, 3S, 140x61 - 128x80 cm, buk/biela | |
| Cena bez DPH | 932,00 € |
| Cena s DPH | 1 146,36 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 80 cm |
| Farba | buk/biela |
| Výška | 60,5 - 129,5 cm |
| Ovládanie | pamäťové |
| Typ stola | elektrický polohovateľný |
| Varianta | rovná |
| Šírka | 140 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Plastové hrebene 10 čierne
|
1× |
7,55 € |
|
|
Alternatívny toner Ecodata Lexmark E260A11E pre E260,E360,E460 (3.500 str.)
1 g
|
1× |
18,69 € |
| Spolu bez DPH | 26,24 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
