kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Pracovný stôl Motion, ZO, 3S, 180x61 - 128x80 cm, čerešňa/biela | |
| Cena bez DPH | 911,50 € |
| Cena s DPH | 1 121,15 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 80 cm |
| Farba | čerešňa/biela |
| Výška | 60,5 - 129,5 cm |
| Ovládanie | základné |
| Typ stola | elektrický polohovateľný |
| Varianta | rovná |
| Šírka | 180 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Sada popisovačov na flipchartové bloky Legamaster JUMBO TZ 48/4S
|
1× |
14,22 € |
|
|
Policová skriňa Drive, dvojbodový zámok, 80x185x42 cm, čerešňa/čerešňa
50 g
|
1× |
400,00 € |
| Spolu bez DPH | 414,22 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
