kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Policová skriňa Strong, 80x115,2x40 cm, orech | |
| Cena bez DPH | 302,20 € |
| Cena s DPH | 371,71 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 40 cm |
| Farba | orech |
| Výška | 115.2 cm |
| Počet políc | 2 |
| Typ dverí | 2x presklené |
| Typ skrine | policová |
| Varianta | rovná |
| Šírka | 80 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Dierovačka Q-CONNECT na 20 listov sivá/zelená
|
1× |
10,83 € |
|
|
Policová skriňa Drive, 80x74x40 cm, biela
20 g
|
1× |
102,30 € |
|
|
Toner Canon CRG-054H yellow (2.300 str.) pre i-SENSYNS LBP621Cw/MF641Cw
|
1× |
71,54 € |
|
|
Atramentová náplň HP F6T82AE HP 973X magenta (7.000 str.) pre PageWide Pro 452/477/Managed P57750
|
1× |
137,40 € |
| Spolu bez DPH | 322,06 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
