kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Výsuvná skriňa šanónová Hobis, zámok, P, 40x117,7x80 cm, agát | |
| Cena bez DPH | 659,30 € |
| Cena s DPH | 810,94 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Výška | 117.7 cm |
| Šírka | 40 cm |
| Hĺbka | 80 cm |
| Farba | agát |
| Značka | Hobis |
|
|
Skartovačka Rexel Optimum 150x
20 g
|
1× |
424,17 € |
|
|
Moderačná tabuľa plstená 150x120 cm PREMIUM PLUS modrosivá
|
1× |
210,57 € |
| Spolu bez DPH | 634,74 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
