kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Výsuv na klávesnicu Hobis, lamino, jelša | |
| Cena bez DPH | 58,00 € |
| Cena s DPH | 71,34 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 0 cm |
| Farba | jelša |
| Výška | 40 cm |
| Šírka | 70 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Etikety bezpečnostné APLI ’šachovnicový vzor’ 45,7 x 21,2 mm A4 strieborné 10 hárkov
|
1× |
29,67 € |
| Spolu bez DPH | 29,67 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
