kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Dvere k skrini Lenza Wels, pánty vpravo, 39,6x76,8x1,8cm, driftwood | |
| Cena bez DPH | 36,17 € |
| Cena s DPH | 44,49 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Lenza |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 18 mm |
| Farba | driftwood |
| Výška | 768 mm |
| Šírka | 396 mm |
|
|
Pracovný stôl Motion, ZO, 2S, 180x70,5-120,5x80 cm, dub/biela
56 g
|
1× |
783,20 € |
| Spolu bez DPH | 783,20 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
