kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Kontajner mobilný nika Lenza Wels, 120x76,2x50,4cm, wenge | |
| Cena bez DPH | 446,34 € |
| Cena s DPH | 549,00 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Lenza |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 504 mm |
| Farba | wenge |
| Výška | 762 mm |
| Šírka | 1200 mm |
|
|
Skartovačka Securio AF150 4,5x30mm
19 g
|
1× |
549,17 € |
| Spolu bez DPH | 549,17 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
