kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Univerzálny káblový kanál KUK, čierny | |
| Cena bez DPH | 58,40 € |
| Cena s DPH | 71,83 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 15 cm |
| Farba | čierna |
| Výška | 9 cm |
| Šírka | 120 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Etiketovacie kliešte Motex 5500 jednoriadkové pre etikety 22x12mm
|
1× |
35,36 € |
| Spolu bez DPH | 35,36 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
