kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Policová skriňa Strong, 80x192x40 cm, dub/sivá | |
| Cena bez DPH | 334,50 € |
| Cena s DPH | 411,44 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 40 cm |
| Farba | dub/sivá |
| Výška | 192 cm |
| Počet políc | 4 |
| Rozmery | |
| Typ dverí | 2x plné |
| Typ skrine | policová |
| Uzamykanie | |
| Varianta | rovná |
| Šírka | 80 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Suchý zips na káble CAVOLINE GRIP 20 čierna
|
1× |
3,49 € |
|
|
Guľôčkové pero plastové FIROL metalické tyrkysové
|
1× |
0,80 € |
| Spolu bez DPH | 4,28 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
