kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Policová skriňa Strong, zámok, L, 40x115,2x40 cm, dub/dub | |
| Cena bez DPH | 169,30 € |
| Cena s DPH | 208,24 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 40 cm |
| Farba | dub/dub |
| Výška | 115.2 cm |
| Počet políc | 2 |
| Rozmery | |
| Typ dverí | plné |
| Typ skrine | policová |
| Uzamykanie | na kľúč |
| Varianta | ľavá |
| Šírka | 40 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Jedálenský stôl Hobis, 120x75x80 cm, biely
23 g
|
1× |
138,00 € |
|
|
Pracovný stôl Motion Ergo, PO, 3S, 120x61-128x90 cm, dub/biela
54 g
|
1× |
942,70 € |
|
|
Atramentová náplň Epson ecoTANK 106 cyan pre EcoTank ET-7700/7750 (5.000 str)
|
1× |
10,56 € |
| Spolu bez DPH | 1 091,26 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
