kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Policová skrinka L Strong, 80x76,8x40 cm, dub/dub | |
| Cena bez DPH | 345,90 € |
| Cena s DPH | 425,46 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 40 cm |
| Farba | dub/dub |
| Výška | 76.8 cm |
| Počet políc | 1 |
| Typ dverí | plné |
| Typ skrine | policová rohová |
| Varianta | ľavá |
| Šírka | 80 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Rezačka DAHLE 842 veľkokapacitná
40 g
|
1× |
874,17 € |
|
|
Policová skriňa Strong, 80x192x40 cm, agát
|
1× |
250,60 € |
|
|
Poznámkový blok JOLIE, bodkovaný, Mystic Junge Just Imagine A5
|
1× |
10,56 € |
| Spolu bez DPH | 1 135,33 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
