kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Závesná polica na stenu Hobis, 120 cm, dub | |
| Cena bez DPH | 123,40 € |
| Cena s DPH | 151,78 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 30 cm |
| Farba | dub |
| Výška | 30 cm |
| Materiál | lamino |
| Počet políc | |
| Šírka | 120 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Policová skriňa Strong, zámok, 80x192x40 cm, buk/buk
74 g
|
1× |
360,50 € |
| Spolu bez DPH | 360,50 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
