kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Stôl doplnkový Lenza Wels, zúženie vpravo, 55x76,2x90cm, driftwood | |
| Cena bez DPH | 194,31 € |
| Cena s DPH | 239,00 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Lenza |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba | driftwood |
| Výška | 762 mm |
| Šírka | 550 mm |
|
|
Fólia na studené laminovanie 66x100mm 10ks
|
1× |
2,91 € |
|
|
Zásobník na papierové utierky TORK Xpress Multifold Countertop biely H2
1 g
|
1× |
42,67 € |
| Spolu bez DPH | 45,58 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
