kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Pracovný stôl Motion Ergo, PO, 3S, 160x61-128x90 cm, dub/sivá | |
| Cena bez DPH | 962,20 € |
| Cena s DPH | 1 183,51 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 90 cm |
| Farba | dub/sivá |
| Výška | 60,5 - 129,5 cm |
| Ovládanie | pamäťové |
| Typ stola | elektrický polohovateľný |
| Varianta | rovná |
| Šírka | 160 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Samolepiaci bloček Donau Eco žltý 51x76mm
|
1× |
0,35 € |
|
|
Atramentová náplň HP C8765EE HP 338 black (480 str.) pre Deskjet 460/5740/5745/6520/6540
|
1× |
41,05 € |
|
|
Zošívačka Novus Stabil malá modrá/sivá
|
1× |
10,56 € |
|
|
Dymo Rhino 4200 tlačiareň štítkov kufríková sada
1 g
|
1× |
186,18 € |
|
|
Toner HP CE260X HP 649X black (17.000 str.) pre LaserJet CP4525
1 g
|
1× |
275,61 € |
| Spolu bez DPH | 513,75 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
