kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Dvojkreslo Vancouver Lite, lyžinové nohy chróm, látka Next NX-1 žltá, paraván látka NX-16 čierna | |
| Cena bez DPH | 1 143,00 € |
| Cena s DPH | 1 405,89 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | profim |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | žltá/čierna |
| Výška | 140 cm |
| Dĺžka | 68 cm |
| Šírka | 127 cm |
|
|
Laminovacie fólie Fellowes 65x95mm 125mic
|
1× |
3,24 € |
|
|
Laminovacie fólie Fellowes 216x303 A4 80mic matné
1 g
|
1× |
18,74 € |
|
|
Kombinovaný držiak TZ415
|
1× |
17,88 € |
|
|
Napichovacie špendlíky Q-CONNECT mix farieb 60ks
|
1× |
2,49 € |
| Spolu bez DPH | 42,35 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
