kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Sokel ku skriniam Strong, 58,5x5x51 cm, čerešňa | |
| Cena bez DPH | 17,80 € |
| Cena s DPH | 21,89 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 51 cm |
| Farba | čerešňa |
| Výška | 5 cm |
| Materiál | lamino |
| Šírka | 58.5 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Mikroceruzka Faber Castell TK-Fine Vario L 0,35mm zelená
|
1× |
12,49 € |
|
|
Mikroceruzka Faber Castell TK-Fine 9717 0,7mm zelená
|
1× |
3,58 € |
| Spolu bez DPH | 16,06 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
