kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Šatníková skriňa Strong, dvojbodový zámok, 80x192x60 cm, dub/dub | |
| Cena bez DPH | 472,10 € |
| Cena s DPH | 580,68 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 60 cm |
| Farba | dub/dub |
| Výška | 192 cm |
| Počet políc | 1 |
| Rozmery | |
| Typ dverí | 2x plné |
| Typ skrine | šatníková |
| Uzamykanie | na kľúč |
| Varianta | rovná |
| Šírka | 80 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Kokosový nápoj Body & Future 1 ℓ - KOKOS
1 g
|
1× |
2,34 € |
|
|
Smotana do kávy VEGAN ovsená 10 x 10 g
|
1× |
1,42 € |
| Spolu bez DPH | 3,76 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
