kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Pracovný stôl Uni, zdvojený, 140x75,5x160 cm, dub/sivá | |
| Cena bez DPH | 441,80 € |
| Cena s DPH | 543,41 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 160 cm |
| Farba | dub/sivá |
| Výška | 75.5 cm |
| Typ stola | pracovný |
| Varianta | zdvojená |
| Šírka | 140 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Rukavice pracovné kombinované DONAU SAFETY bielo-červené veľ. 9/L
|
1× |
1,83 € |
| Spolu bez DPH | 1,83 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
