kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Doplnkový stôl Cross, 160x75,5x80 cm, orech/kov | |
| Cena bez DPH | 225,90 € |
| Cena s DPH | 277,86 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 80 cm |
| Farba | orech/kov |
| Výška | 75.5 cm |
| Typ stola | doplnkový |
| Šírka | 160 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Mechanická ceruzka - verzatilka Koh-i-noor 5900
|
1× |
7,15 € |
|
|
Napichovadlá BAMBUS 10 cm (50 ks)
|
1× |
2,27 € |
| Spolu bez DPH | 9,41 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
