kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Doplnkový stôl Lenza Wels, 160x76,2x70cm, agát svetlý | |
| Cena bez DPH | 243,09 € |
| Cena s DPH | 299,00 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Lenza |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 700 mm |
| Farba | agát svetlý |
| Výška | 762 mm |
| Šírka | 1600 mm |
|
|
Roller gélový PILOT G-2 05 zelený
|
1× |
2,84 € |
| Spolu bez DPH | 2,84 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
