kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Rokovací stôl Uni k pozdĺ. reťazenie, 160x75,5x80 cm, dub/biela | |
| Cena bez DPH | 224,80 € |
| Cena s DPH | 276,50 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 80 cm |
| Farba | dub/biela |
| Výška | 75.5 cm |
| Rozmery | |
| Typ stola | rokovací |
| Šírka | 160 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Alternatívny toner Samsung MLT-D2092L, ML-2855,SCX-4824/4826/4828
|
1× |
22,35 € |
| Spolu bez DPH | 22,35 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
