kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Pevná polica do skrine Strong, 80 cm, orech | |
| Cena bez DPH | 20,00 € |
| Cena s DPH | 24,60 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 36 cm |
| Farba | orech |
| Výška | 2.5 cm |
| Materiál | lamino |
| Šírka | 76.2 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Rektifikačné nožičky, plastové, 27-47 mm, 4 ks
|
2× |
20,80 € |
|
|
Konferenčný stolík Vancouver Oto, štvorec, mliečne tvrdené sklo, š.54 x h.54 x v.40 cm, látka Next NX-14 tmavosivá
18 g
|
1× |
228,00 € |
| Spolu bez DPH | 248,80 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
