kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Spisová vložka Strong, univerzálna, biela | |
| Cena bez DPH | 62,00 € |
| Cena s DPH | 76,26 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 29 cm |
| Farba | biela |
| Výška | 76.2 cm |
| Materiál | lamino |
| Šírka | 33 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Konferenčný stolík Chic CR40, p 80cm, v 25cm, tvrdené sklo, kovový rám čierny
20 g
|
1× |
359,00 € |
|
|
Konferenčný stolík SR 40, p. 60 cm, v. 45 cm, tvrdené mliečne sklo, kovová podnož chróm
24 g
|
1× |
255,00 € |
| Spolu bez DPH | 614,00 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
