kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Rokovací stôl Flex, 180x75,5x80 cm, dub/kov | |
| Cena bez DPH | 381,60 € |
| Cena s DPH | 469,37 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 80 cm |
| Farba | dub/kov |
| Výška | 75.5 cm |
| Typ stola | rokovací |
| Šírka | 180 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Rektifikačné nožičky, plastové, 27-47 mm, 4 ks
|
1× |
10,40 € |
|
|
Policová skriňa ALFA ROOT s del.priečkou, posuvné dvere, 2 police, 120x45x121,5cm, dub
20 g
|
1× |
576,42 € |
| Spolu bez DPH | 586,82 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
