Káva Tchibo Barista Espresso zrnková 1 kg

Zrnkové kávy | Kód: PT111964
Dostupnosť
Skladom
19,99 €
23,99 € s DPH
Merná jednotka: ks (ks)
Tchibo Barista espresso sa vyrába z kávových plodov, ktoré pochádzajú zo zodpovednej poľnohospodárskej produkcie a sú zošľachťované pomalým pražením v bubnovej pražičke. Má jemný základ s nežnými tónmi horkej čokolády a orieškovým akcentom. Najnovšie je so špeciálnym uzáverom na zachovanie čerstvej arómy, ideálne dávkovanie a jednoduché opätovné uzavretie obalu.
100 % Tchibo Arabica vhodná do plnoautomatických kávovarov.

Spoločnosť Tchibo spolu s iniciatívou Fairtrade podporuje drobných pestovateľov kávy zapojených do programu Fairtrade. Tým preberáme zodpovednosť a prispievame k zlepšeniu ich životných a pracovných podmienok.

 

Vlastnosti

Zrnková káva Barista Espresso je určená pre milovníkov kávy, ktorí používajú plne automatický kávovar so zabudovaným mlynčekom na zrnkovú kávu, pákový kávovar (poloautomat) alebo kanvičku na prípravu kávy. Zo zrnkovej kávy Barista Espresso si môžete pripraviť vyvážené espresso s jemnou krémovou penou alebo lahodné kávové špeciality, ako je napríklad cappuccino alebo latte macchiato.

 

Osobité podmienky skladovania a/alebo použitia

Kávu skladujte v suchu a chlade.Vďaka novému uzáveru značky Tchibo, ktorý chráni arómu, môžete zrnkovú kávu ponechať v balení. Kávové zrná tak budú ideálne chránené a zostanú krásne čerstvé. Okrem toho môžete pomocou uzáveru zrná výborne dávkovať a balenie kávy po použití jednoducho znovu zavrieť.

Značka
Množstvo v balení 1 KS

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Počet mj na sklade
Centrálny sklad PT111964 55